توضیح کلی در مورد گرافیک شاین و محصولات فروشگاه شاین

منظور از محصولات گرافیکی به محصولاتی گفته می‌شود که در طراحی گرافیک در نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ، افترافکت، ایلوستریتور و… می‌توان از آنها استفاده کرد.

دلیل اینکه طراحان از محصولات گرافیکی استفاده می‌کنند این است که طراحی برخی از طرح ها زمان گیر بوده و جهت تسریع در انجام کار، استفاده از طرح های آماده می‌تواند کمک خوبی باشد.

برای مثال قصد دارید طرحی کار کنید که نیاز است از لوگوهایی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، واتس اپ و … استفاده کنید. طبیعی است اگر شما بخواهید این لوگوها را خودتان طراحی کنید، زمان زیادی از شما خواهد گرفت. برای تسریع کار می‌توانید از لوگوهای آماده استفاده کنید تا هم کیفیت بهتری داشته و هم در زمان کمتری به طرح مورد نظر دست پیدا کنید.

این یک مثال ساده بود. برای طرح های پیشرفته و پیچیده تر میتوان از پروژه های آماده ای استفاده کرد که حتی شاید خوده شما قادر به طراحی آنها نیستید! مانند اسلایدشو های آماده برای افترافکت که دارای افکت ها و ترنزیشن های بسیار زیبا با جاگذاری دقیق می‌باشند که شاید برای شما سخت و زمان گیر و یا حتی غیرقابل طراحی باشد. در این صورت می‌توانید از پروژه های آماده استفاده کنید.

پروژه های آماده ای که در فروشگاه شاین عرضه شده اند به چهار قسمت تقسیم بندی کرده ایم. همانطور که منو های موجود در سربرگ مشاهده میکنید، این چهار قسمت عبارتند از: افترافکت، فتوشاپ، ایلوستریتور و اینستاگرام.

محصولات افترافکت

نرم افزار افترافکت جزو نرم افزارهایی است که بیشترین میزان محصولات و پروژه های آماده را شامل می شود. این نرم افزار به دلیل پشتیبانی از پلاگین های مختلف، بسیار کاربردی بوده ولی در عین حال پیچیدگی خاص خود را دارد. از این روز استفاده از پروژه های آماده برای کسانی که قصد صرف زمان زیادی در این نرم افزار را ندارند، گزینه مناسبی است.

همچنین استفاده از بک گراند های متنوع،افکت ها، ترانزیشن ها و تایتل ها نیاز به مهارت و زمان زیادی است. ما در فروشگاه شاین مجموعه بزرگی از مفید ترین محصولات این نرم افزار را برای شما به ارمغان آورده ایم.

محصولات فتوشاپ

برخلاف افترافکت، در فتوشاپ تعداد پلاگین ها کمتر است ولی برای بهتر شدن پروژه ها در این نرم افزار نیز به ابزار هایی نیاز خواهد بود.

فونت،براش، اکشن و تکسچر ها از جمله موارد مورد نیاز است. ما در فروشگاه شاین بهترین ابزار فتوشاپ را قرار داده ایم تا شما طراحان عزیز برای پیشبرد راحت تر پروژه های خود استفاده کنید.

محصولات ایلوستریتور

نرم افزار ایلوستریتور از جمله نرم افزارهایی است که نیاز به دقت، زمان و ظرافت زیادی دارد. استفاده از طرح های آماده در این نرم افزار بسیار کاربرد دارد، چرا که طراحی پروژه هایی که ریزکاری زیادی دارند علاوه بر سختی، نیاز زمان بسیار زیادی است.

در فروشگاه شاین انواع طرح های آماده ای که نیاز هر طراح است جمع آوری کرده ایم تا در اختیار گرافیست ها قرار دهیم و کار آنها را راحت تر کنیم.

اینستاگرام

شاید برای شما جالب باشد که بدانید اپلیکیشن اینستاگرام هم مثل نرم افزارهای گرافیکی دارای محصولات طراحی می‎باشد!

این اپلیکیشن که امروزه کاربرد بسیار زیادی در زمینه تبلیغات دارد، با الهام گرفتن از ظاهر هر چه زیباتر می‌تواند در ذهن مخاطب تاثیر مستقیمی بگذارد. لذا ما در فروشگاه شاین تلاش کرده ایم محصولاتی که برای طراحی هر چه بهتر و حرفه ای تر صفحات شبکه های اجتماعی کاربرد دارد، در اختیار طراحان قرار دهیم تا با بهره گیری از این محصولات بهترین صفحات را طراحی و خلق کنند.

جهت مشاوره خرید محصول، سفارش پروژه و یا مشاوره آموزشی می‌توانید از قسمت تماس با ما پیام خود را به ما ارسال کنید.